شوفا‌ژ قلبها

سلام به وبلاگ ما خوشــــــــــــــــــــــــ آمدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد.با گرمای نظراتتان درجه شوفاژمان را افزایش دهید !!!!!و همچنین خوشحال میشویم که شما مطالبی را به ما معرفی کنید تا ما با استفاده از آن ها به زیبایی وبلاگمان بیفزاییم!

راز ماندگاری

انسان واژه ای لبریز از اسرار و محبت و واژه ای پر از خاطرات شیرین کودکی،موجودی آرام و بی صدا که به دنبال زمان می دود و هرگز به او نمی رسد گاهی خوب است و گاهی ...

اوست که عشق و تنفر را می آفریند و آن را به هم نوعان خود هدیه می دهداوست که یاد و خاطرش را در قلب دیگران حک می کند و اوست که دیوار های کلبه محبت رادبنا می کند اما آیا این دیوار ها استوارند؟

آیا طوفان زندگی بی رحم نیست؟

به راستی که هست،انسان در اکثر اوقات ظاهر را به باطن ترجیح می دهد اما غافل از اینکه مروارید وجودش تنها با اخلاق و ایمان براق خواهد بود جلای این مروارید در دستان اوست.

زندگی جاده ای پر تلاطم است که می بلعد و دیگر پس نمیدهد،گاهی انسان با آخرین سرعت از روی قلب های سر راهش رد می شود و تبدیل به قاتلی بی رحم میشود که تا ابد در زندان وجدانش اسیر خواهد بود.

فراموش شدن برایش حکم قصاص را دارد ولی انسان همواره این گونه نیست گاهی او جاودانه ماندن را می فهمند گاهی او مردن را پایان نمی داند بلکه شروعی دوباره را می بیند گاهی او همه غرق خود میکند و جان و روح خود را به دستان آنان را می سپارد و با توشه ای پربار راهی می شود ولی نام و یادش هرکز نمی میرد،چون زمانی عاشق پاکی بود،عاشق بی ریایی و عاشق زندگی با دیگران.

 

لادن لطفی

[ ۱۳٩٠/٢/۱٦ ] [ ۸:٥۸ ‎ب.ظ ] [ sara & mahnoosh ] [ نظرات () ]